• design

  Logo Owijamy w bawełnę to połączenie typografii i znaku graficznego. W logo została przekształcona litera O oraz A w której znajduje się znak księżyca i płatków bawełny. Sygnet przedstawia kwiat bawełny i księżyc. Symbolika nawiązuje do surowca z którego są tworzone produkty oraz do nocy i skojarzeń ze snem i natura. Logotyp został stworzony na bazie fontu Azo Sans i „owinięty” w płatki bawełny które spójnie tworzą całość.

 • design

  Logo TARASOVE to połączenie typografii i sygnetu. Sygnet przedstawia minimalistyczna ilustracje wpisana w okrąg, prezentując zarys domu z tarasem i umeblowaniem oraz słonce. Całość ma nawiązywać do skojarzeń domowości, przytulności i ciepła, ale w połączeniu z typografia dodawać eleganckiego sznytu. Do budowy logo został wykorzystany font Brook, do podpisu Avenir.

 • design

  Logo LEKKO to znak składajacy sie z logotypu i elementów ilustracyjnych wokół niego. Elementy graficzne które pojawiaja sie w logo to tanczaca para i lewitujace kwiaty, rosliny i motyle wokół nich. Znak symbolizuje zabawe, lekkosc, radosc, sielankowosc, nature, wiatr, pozytywny, ciepły powiew powietrza. Sygnet stanowi tanczaca para i rosliny wystepujace w kompozycji zamknietej w okragłej ramce. Do stworzenia logotypu uzyto kroju Europa Light.

 • design

  Logo Tattelier składa się z logotypu i sygnetu. Sygnetem jest znak przedstawiający dwie otwarte, wytatuowane dłonie. Tatuaże stanowią drobne elementy które symbolizują styl założycielki studia. Z dłoni wyłania się symbol tęczy z kropeczkami oraz charakterystyczna gwiazdka pojawiająca się często w realizacjach Hannybanaany. Otwartość dłoni, symbole oraz tecza maja podkreślać otwartość umysłu, serca i miejsca jakim jest studio Tattelier. Do stworzenia logotypu użyto kroju Italiana. W elementach identyfikacji wizualnej (voucherze oraz ulotce użyto kroju: Proxima Nova.

 • design

  Projekt logo i wizytówki dla studia projekotwego Formy Otwarte. Logo składa się z logotypu, będącego formą typograficzną. Logotyp charakteryzuje duże światło międzyliterowe dające oddech i otwartość będącą ideą studia. Wizytówka wydrukowana jest na papierze Woodstock Betulla w technologii hot stamping.

kontakt

Masz pytania? Napisz: